právě probíhá

Program neduálního přístupu

Půroční program nejen pro průvodce

Získejte nástroje pro využití svých darů a potenciálu při práci se svými klienty.

„Každý vztah začíná u vztahu k sobě sama, a rozšiřuje se dále na partnery, děti a rodinné příslušníky, kolegy a celou společnost.“

O vztahu k sobě

Pakliže jsme v dětství nedostali dostatek bezpodmínečné lásky, máme pak často energetický deficit a neumíme zdravě uchopit své hranice a komunikaci směrem ke svému okolí. 

Co je ve vztazích primárně důležité, jak aktivně podporovat lásku k sobě a komunikovat tak, abychom vytvářeli harmonické vztahy namísto konfliktů a nedorozumění.

Co vás na tomto programu čeká?

Zažijeme hlubší práci s tělem a podíváme se na svá primární zranění a vnitřní nastavení. Pustíme se do přijímání svých emocí, které jsme se během života naučili dokonale vytěsňovat.

 • Ukážeme si, jak pracovat se svým vnitřním dítětem.
 • Odnesete si domů některé užitečné nástroje pro práci se svým podvědomím.

Metodiky, které používám

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

 • Práce s tělem, traumatem a emocemi

  Zpracováváme témata, která potřebujete nahlédnout a transformovat na novou úroveň žití. Jde o to dostat svou pozornost do těla, kde je uloženo emoční zranění z dětství, naučit se bolest zpracovat a pomocí dechu trauma uvolnit.

 • Konstelační techniky

  Postavíte se do role aktérů dle tématu, které řešíte – vy jako vaše malé já, vy jako matka. Pochopíte okolnosti dějů, jejich příčiny a dokážete odpustit. Tento proces vás dostane do nové úrovně svobodného vědomí, ve které se přestanete identifikovat s rolí oběti.

 • Voice dialog

  Podpořím vás v propojení s různými aspekty vaší duše. Otevřeme prostor pro komunikaci s těmito částmi, čímž dochází k hlubšímu propojení s vědomím. Takto můžete integrovat své strachy a destruktivní vzorce chování se postupně transformují v pocity celistvosti s laskavějším přístupem k sobě sama i k ostatním bytostem.

 • Rebirthing

  Provedu vás dechovým cvičením, které vás spojí s vaší podstatou a umožní vám prožít emoce skryté v podvědomí. Tím proběhne ozdravný proces a vy budete připraveny opustit staré vzorce myšlení a prožívání a cítění.


 • Gestalt
  terapie

  Využívám dialogy, například mezi vámi a partnerem nebo rodičem. Skrze Gestalt terapii dokážete vnímat a přijímat své emoce a přistupovat k nim vědomě.

 • Přepis Limbického otisku

  Přepíšeme spolu pocity, které máte uložené hluboko ve svém těle z období od početí až do věku 6 let. Řízenou imaginací se budete moci znovu narodit a prožít své dětství tak, jak byste si přáli.

KDE SE BUDEME SETKÁVAT

Praha nebo Brno

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

Přihláška na workshop

Nové termíny zatím nejsou vypsány

Program neduálního přístupu

Půroční program nejen pro průvodce
Objednejte si své místo na workshopu. Cena při platbě předem 50 000 Kč. Cena 55 000 Kč při platbě na 3 splátky do konce kurzu.

V ceně je zahrnuto:

 • lektorné
 • nájem prostoru
50 000 Kč

Seznamte se s pocity mých klientek
ze společné práce

  Ahoj Tari. Ke konci roku člověk trochu bilancuje a probírá si události pravě končícího roku. Já musím říct, že to byl pro mě od mého dětství a odchodu z domu ten nejtěžší rok. Mnohé situace už jsem cítila, že jsou úplně na hraně mého nervového systému. Nevím, jak bych tu první polovinu roku zvládla nebýt tebe a kurzu Neduální terapie. Obrovský DÍĶ tobě jako úžasné bytosti. Nejen kurz, ale všechny tvé příspěvky na FB mi tak hluboce mluví z duše……
  Celý text

  Lucie

  Tari, cítim tak veľkú vďačnosť. Každý čas strávený v tvojom poli ma vedie viac a viac do priestoru môjho srdca – tu mám možnosť odhaľovať svoje skutočné motivácie, byť stále viac sebou v pravej autenticite. Každý tieň, ktorý je zvedomený v láskavosti, mi odomkne ďalší kus sily, dotvára moju celistvosť a ja si dovoľujem. Dovoľujem si byť, dovoľujem si prežívať čokoľvek, čo je. Ďakujem aj za nádherné bytosti, nové priateľstvá a možnosti spolutvorby. Všetky techniky používané na výcviku sú jednoduché,…
  Celý text

  Zuzana T.

  Těžko se mi slovy vyjadřuje velký DĺK za možnost být v tvém poli a učit se od tebe na půlročním kurzu “Výcvik neudálního neduálního přístupu nejen pro průvodce”. S odstupem teď vidím, jak mohutná transformace a vnitřní změna se vstupem do kurzu u mě nastartovala. Na začátku jsem možná ani netušila, co mě čeká – jaké souhry v životě, kdy se u mě spustilo hodně náročné období a zároveň tvůj kurz, kde jsem se hezky začerstva učila, jak se sebou…
  Celý text

  Lucie M.

Kdo tě akcí provede

„Práce v kruhu je pro mě skvělým nástrojem, jak efektivně navyšovat energetickou kapacitu ve prospěch všech zúčastněných.“

Chcete se na něco zeptat?

Informovat o novém termínu

Lucie

Ahoj Tari. Ke konci roku člověk trochu bilancuje a probírá si události pravě končícího roku. Já musím říct, že to byl pro mě od mého dětství a odchodu z domu ten nejtěžší rok. Mnohé situace už jsem cítila, že jsou úplně na hraně mého nervového systému. Nevím, jak bych tu první polovinu roku zvládla nebýt tebe a kurzu Neduální terapie. Obrovský DÍĶ tobě jako úžasné bytosti. Nejen kurz, ale všechny tvé příspěvky na FB mi tak hluboce mluví z duše… Moc děkuji, byla jsi pro mě opravdu záchrana na všech úrovních. A jaký je teď výsledek a můj stav? 😀 Klid, důvěra ve věci příští, důvěra v sebe, v život. 💜 Někde ve vnitř přecvakl mód “musím tu trpět a vydržet” to na nový mód, hry, zábavy a radosti ze života. 🥰 Díky ti, díky za to že jsi, za tvou práci. To, co děláš má obrovský smysl. Přeji ti, ať se ti daří a věřím, že se určitě ještě někdy potkáme.

Zuzana T.

Tari, cítim tak veľkú vďačnosť. Každý čas strávený v tvojom poli ma vedie viac a viac do priestoru môjho srdca – tu mám možnosť odhaľovať svoje skutočné motivácie, byť stále viac sebou v pravej autenticite. Každý tieň, ktorý je zvedomený v láskavosti, mi odomkne ďalší kus sily, dotvára moju celistvosť a ja si dovoľujem. Dovoľujem si byť, dovoľujem si prežívať čokoľvek, čo je. Ďakujem aj za nádherné bytosti, nové priateľstvá a možnosti spolutvorby. Všetky techniky používané na výcviku sú jednoduché, a zároveň pracujúce s veľkou hĺbkou. Niekedy hlava nestíha porozumieť procesom, ktoré sa dejú v tele, ako prirodzene sa prepisuje to staré. Výsledkom je pre mňa vždy o kúsok väčší pokoj a ľahkosť bytia. Ďakujem zo srdca.

Lucie M.

Těžko se mi slovy vyjadřuje velký DĺK za možnost být v tvém poli a učit se od tebe na půlročním kurzu “Výcvik neudálního neduálního přístupu nejen pro průvodce”. S odstupem teď vidím, jak mohutná transformace a vnitřní změna se vstupem do kurzu u mě nastartovala. Na začátku jsem možná ani netušila, co mě čeká – jaké souhry v životě, kdy se u mě spustilo hodně náročné období a zároveň tvůj kurz, kde jsem se hezky začerstva učila, jak se sebou pracovat a musím říct, že právě díky tobě a tvému kurzu jsem toto období ustála. A nejen to. Po kurzu cítím jiné, nové nastavení celé mé bytosti. Děkuji za tvé vedení, za tvou přímost a za tvou podporu. Moc mi vyhovovala i délka kurzu, protože tím se i nové znalosti a zkušenosti v těle lépe ukotvovaly (a hlava měla čas to taky pobrat :-)). A podporující skupinka, která se na kurzu vytvořila, byla krásný bonus k tomu všemu. Terapie už také pomalinku zkouším a je to úžasné sledovat i na klientech, jak se jim mění život, jak se to všechno JEDNO-DUŠE DĚJE… S díky Lucie M.