Jsem průvodkyní na cestě vnitřní transformace

Načítám 
a zpřístupňuji nevědomí

 • Přináším zdrojové informace z kolektivního pole. 
 • Pojmenovávám a zpřístupňuji skryté obsahy v lidském nevědomí. 
 • Zabývám se zkoumáním souvislostí mezi uspořádáním vnitřních systémů v duši člověka a jejich dopadu na vnímání a prožívání každodenní reality.

Cesta mojí duše

Sama jsem prošla cestou depresí, poruchy přijmu potravy, sebepoškozování, toxických a závislých vztahů, domácího násilí až po úplné vymanění se z role oběti a uchopení svého tvůrčího potenciálu v každodenním žití.

Mojí praxí je
život sám

 • Několik let jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se meditaci a zkoumání změněných stavů vědomí.
 • Následovalo dalších deset let učení s praxí tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu.

Neustále studuji a stahuji informace ze Zdroje

 • Dále jsem absolvovala jsem výcvik neduální terapie, kde jsem si osvojila techniky Gestaltu, přepis limbického otisku a Rebirthing dýchání.
 • Přes dvacet let se zabývám symbolikou a výkladem snů a tarotových symbolů.

V bezpečí, soucitně, ale především odborně, vás provedu k trvalé změně vašeho života.

„Přináším nejen hluboké porozumění, ale i profesionální přístup.“
Tara

Zkušenosti z osobního rozvoje a vnitřní transformace kombinuji se vzděláním v terapii a psychologii

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

Seznamte se s pocity mých klientek
ze společné práce

  Minulý rok som bola na víkendovom workshope, kt viedla Tara. Bol najlepším a najsilnejším WS akú som kedy zažila. Páčila sa mi jej autentickosť. Na nič sa nehrala a bolo to úprimné. Prirodzená autorita a nie samozvaná aké tu často krát pobiehajú okolo nás.

  Tamara Tóth

  Když pomyslím na Taru a její práci, první okamžitá asociace je “Laskavost”, která provázela všechna naše setkání. Následuje pocit fascinace z pevnosti a charakteru její síly, která je podporující a přijímající, skrze pochopení a moudrost. Způsob její práce, která je postavena na zkušenostech a intuici umožňuje vedení, které má silný ozdravný potenciál. Při terapiích dokáže vytvořit bezpečný prostor pro práci v emočním poli a s atmosférou potřebnou pro ty nejniternější procesy. Přirozená trpělivost, se kterou přistupuje k práci, je podpořená…
  Celý text

  Laďa V.

  S tebou se mi otevřela brána do jiného světa. Nejdřív se ke mně dostaly tvé facebookové příspěvky, které ke mně promlouvaly tak hlasitě, že se to nedalo přeslouchnout. Souzněla jsem a souzním s každým tvým slovem. Každý tvůj příspěvek je, jako bys ho vytáhla z mého nitra. Umíš věci popsat tak dokonale, pravdivě a jasně, že vždy sedím jako přikovaná, hltám každé tvé slovo a mé srdce se v ten okamžik náplní vděčností a láskou. Jsem tak ráda, že jsi,…
  Celý text

  Iva V.

  Tara je pro mě úžasná bytost s otevřeným srdcem, která představuje hlubokou moudrost a sílu, nikdy se nad druhými nepovyšuje. V její přítomnosti cítím lásku, klid, přijetí, důvěru a hlavně bezpečí. Už jen přítomnost s Tarou je léčivá, natož potom práce, která je opravdu výjimečná. Po nepěkných zkušenostech s jinými terapeuty si vážím toho, že mi Tara přišla do života, nejprve skrz inspirující videa na YouTube a hluboké texty na fb plné uvědomění a poté skrz seminář, který jsem od…
  Celý text

  Charlotte M.

Chcete se na něco zeptat?

Laďa V.

Když pomyslím na Taru a její práci, první okamžitá asociace je “Laskavost”, která provázela všechna naše setkání. Následuje pocit fascinace z pevnosti a charakteru její síly, která je podporující a přijímající, skrze pochopení a moudrost. Způsob její práce, která je postavena na zkušenostech a intuici umožňuje vedení, které má silný ozdravný potenciál. Při terapiích dokáže vytvořit bezpečný prostor pro práci v emočním poli a s atmosférou potřebnou pro ty nejniternější procesy. Přirozená trpělivost, se kterou přistupuje k práci, je podpořená schopností vhledu do souvislostí, příčin a důsledků. Při tom všem zůstává v lidské rovině empatie, která je sama o sobě léčebná a tolik důležitá. Tara je člověk, který ví.

Iva V.

S tebou se mi otevřela brána do jiného světa. Nejdřív se ke mně dostaly tvé facebookové příspěvky, které ke mně promlouvaly tak hlasitě, že se to nedalo přeslouchnout. Souzněla jsem a souzním s každým tvým slovem. Každý tvůj příspěvek je, jako bys ho vytáhla z mého nitra. Umíš věci popsat tak dokonale, pravdivě a jasně, že vždy sedím jako přikovaná, hltám každé tvé slovo a mé srdce se v ten okamžik náplní vděčností a láskou. Jsem tak ráda, že jsi, drahá moje. Brzy jsem objevila také tvé parfémy a tvůj ledvinový balzám a mám k nim stejný vztah jako k tobě. Promlouvají a volají si mě stejně jako tvé příspěvky. Prohlubují mé napojení a pomáhají mi být autentickou a vědomou. No a pracovat s tebou na sobě je pro mě velká jízda. Je to vždy hluboké a pravdivé, stejné jako jsi ty sama. To je to, co na tobě miluji nejvíc. Žádné přikrášlovačky a chození kolem horké kaše, ale otevřenost, pravdivost a přímost. Nehraješ si na velkou učitelku, kterou ale v mých očích rozhodně jsi, nebojíš se přiznat, že i ty jsi jen člověk, a toho si na tobě nesmírně cením. Jsi prostě nádherná bytost, jsem tebou okouzlená a jsi mi velmi drahá. Děkuji z celého svého srdce, že se naše cesty střetly.

Charlotte M.

Tara je pro mě úžasná bytost s otevřeným srdcem, která představuje hlubokou moudrost a sílu, nikdy se nad druhými nepovyšuje. V její přítomnosti cítím lásku, klid, přijetí, důvěru a hlavně bezpečí. Už jen přítomnost s Tarou je léčivá, natož potom práce, která je opravdu výjimečná. Po nepěkných zkušenostech s jinými terapeuty si vážím toho, že mi Tara přišla do života, nejprve skrz inspirující videa na YouTube a hluboké texty na fb plné uvědomění a poté skrz seminář, který jsem od ní dostala darem, když jsem měla osobní problémy a nemohla jsem si to dovolit. Po prvním semináři jsem věděla, že to určitě nebude můj poslední a že cítím, že práce s Tarou mi dává opravdu smysl. Začal se mi pozitivně měnit postupnými krůčky život k lepšímu. Na semináři pracujeme v kruhu, kde se vždy sejdou úžasní lidé a vytvoří bezpečné prostředí, kde člověk cítí opravdové přijetí a může si dovolit uvolnit a cítit to co skutečně cítí a nikdy není zesměšněn ani souzen. Na poslední akci ZNOVUZROZENÍ v Živé Vodě budu vzpomínat ještě hodně dlouho s hřejivým pocitem na srdci, tato akce mi přinesla skvělá opravdová přátelství a ještě větší uvolnění a svobodu v prožívání. Moc si Tě vážím Taro a děkuji za vše, přirostla jsi mi k srdci