Volné termíny
09.—12. 2023

Individuální konzultace

Onlinové setkání 1:1

Získejte skrze mne odpovědi na témata, která k vám vysílá vaše podvědomí.

„Jsem v roli mediátora mezi Zdrojem a člověkem. Jsem jen kanál, který zprostředkovává vhledy a nástroje k transformaci. Vše se děje díky mému poli, které je aktivační. Co má být předáno, to vám sdělím.“

Pro koho jsou konzultace určeny

Uvítám zejména ženy, které prošly některým z mých worskhopů. Máme mezi sebou vytvořené spojení a s důvěrou znovu otevřeme svá srdce.

Absolventky mých kurzů již mají vytvořený kontakt se Zdrojem. Dokážeme tak rychle navázat na odpracovaná témata a ponořit se do hlubších vrstev transformace.

Metodiky, které používám

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

 • Práce s tělem, traumatem a emocemi

  Zpracováváme témata, která potřebujete nahlédnout a transformovat na novou úroveň žití. Jde o to dostat svou pozornost do těla, kde je uloženo emoční zranění z dětství, naučit se bolest zpracovat a pomocí dechu trauma uvolnit.

 • Konstelační techniky

  Postavíte se do role aktérů dle tématu, které řešíte – vy jako vaše malé já, vy jako matka. Pochopíte okolnosti dějů, jejich příčiny a dokážete odpustit. Tento proces vás dostane do nové úrovně svobodného vědomí, ve které se přestanete identifikovat s rolí oběti.

 • Voice dialog

  Podpořím vás v propojení s různými aspekty vaší duše. Otevřeme prostor pro komunikaci s těmito částmi, čímž dochází k hlubšímu propojení s vědomím. Takto můžete integrovat své strachy a destruktivní vzorce chování se postupně transformují v pocity celistvosti s laskavějším přístupem k sobě sama i k ostatním bytostem.

 • Rebirthing

  Provedu vás dechovým cvičením, které vás spojí s vaší podstatou a umožní vám prožít emoce skryté v podvědomí. Tím proběhne ozdravný proces a vy budete připraveny opustit staré vzorce myšlení a prožívání a cítění.


 • Gestalt
  terapie

  Využívám dialogy, například mezi vámi a partnerem nebo rodičem. Skrze Gestalt terapii dokážete vnímat a přijímat své emoce a přistupovat k nim vědomě.

 • Přepis Limbického otisku

  Přepíšeme spolu pocity, které máte uložené hluboko ve svém těle z období od početí až do věku 6 let. Řízenou imaginací se budete moci znovu narodit a prožít své dětství tak, jak byste si přáli.

Vytahuji věci z podvědomí, které tam žena má, ale nevidí to. “
Tara

Cena individuální konzultace

Onlinové setkání 1:1

Pošlete mi vaše telefonní číslo, já vám zavolám a domluvíme spolu konkrétní termín. Platbu konzultace je třeba provést do 3 dny před termínem setkání.

Seznamte se s pocity mých klientek
ze společné práce

  Když jsem poznala Taru, ještě jsem jí říkala jménem, které jí dali rodiče. Vzala mě se svým tehdejším přítelem na mou první “oficiální” duchovní pouť do svého nitra (a také do Bosny . Byla jsem unešená výklady tarotu, které se mě dotýkaly tak hluboce, že mé srdce plesalo v naději, že všechno je-bude v pořádku, že v rovnováze a klidu může být každý, tedy i já. Od té doby uplynulo mnoho vody, s Tarou např. konstelace, dechová cvičení, sdílení, zpěv…
  Celý text

  Magda T.

  S Tarou som začala pracovať ešte kým som žila v zahraničí. Naše online terapie boli veľmi prínosné, pomohli mi nielen pochopiť, ale hlavne prijať moju minulosť a poliečiť všetko boľavé. Tarina stránka s otázkami a odpoveďami je silnou terapiou sama o sebe, vďaka Tarinej schopnosti nacítiť sa a trafiť správne odpovede doslova “po hlavičke“! Neskôr, po návrate na Slovensko som mala možnosť stretnúť Taru naživo a absolvovať jeden z jej jednodňových seminárov. Bola to riadna pecka! Tara je priama a…
  Celý text

  Janka

  V časoch, keď som sa nevedela pohnúť z blúdneho kruhu, dostala som odporúčanie na Taru. Priznám sa, po “x” múdrych knižkách a sebarozvojových seminároch som už bola skeptická. Avšak. Rozhovory s Tarou mi skutočne pomohli naskočiť na svoju vlnu kvitnutia potenciálu a navyše v radosti, bez drámy. Tara má výnimočný dar dať do jednoduchosti a praktickosti také slová, ktoré človeka vedú k jeho vlastnému vedeniu a vlastnej múdrosti. Tak, aby už ďalej nemusel hľadať odpovede “tam vonku”. Pre mňa je…
  Celý text

  Karolína Nováková

  Tara je pre mňa uveriteľnou inšpiráciou pre život v blahu a radosti. Začala som ju sledovať na “Příznacích transformace” a súznila som s každým jej slovom, príde mi odvážna a priama a zároveň taká kľudná, vo svojom strede, vedomá si, že je presne tam, kde má byť/chce byť. Čítanie jej príspevkov je jako chlieb, ktorý proste potrebujem a chutí mi 😊 Ďakujem. 

  Anonymní

KDO JE TVÝM PRŮVODCEM

„Každý člověk má své téma a od mne dostane odpověď. Co má přijít, to mu dám. Nikdy nevím nic navíc. Nepřijde mi vhled, když to nemám říct.“

Přejete si domluvit termín individuální konzultace nebo jen zanechat vzkaz?

Magda T.

Když jsem poznala Taru, ještě jsem jí říkala jménem, které jí dali rodiče. Vzala mě se svým tehdejším přítelem na mou první “oficiální” duchovní pouť do svého nitra (a také do Bosny . Byla jsem unešená výklady tarotu, které se mě dotýkaly tak hluboce, že mé srdce plesalo v naději, že všechno je-bude v pořádku, že v rovnováze a klidu může být každý, tedy i já. Od té doby uplynulo mnoho vody, s Tarou např. konstelace, dechová cvičení, sdílení, zpěv a hry na kytaru, řada přednášek, rozhovorů a článků, v nichž nacházím moudrost, svými výhledy pravidelně pojmenovává aktuální procesy, které často cítím v sobě. Kolik jsem si toho už díky Tobě zvědomila a kolik toho se ještě objeví v jiné vrstvě, která se časem projeví a odpadne jako okov minulosti. A já jen zírám, kam vlastní ego, dávné programy a zranění mohou sahat, jak umí ukázat svou sílu, zvlášť když je provází eMoce, a to i když jsem byla sebevíc přesvědčená, že už ta oběť či zraněné děvče jsou pouze vzpomínka… Děkuji Ti, Taro, že stále jsi v mém životě. Kéž tvá inspirativnost a dary jasnozřivosti působí v lásce napříč věky a přináší radost a harmonii co nejvíce bytostem.

Janka

S Tarou som začala pracovať ešte kým som žila v zahraničí. Naše online terapie boli veľmi prínosné, pomohli mi nielen pochopiť, ale hlavne prijať moju minulosť a poliečiť všetko boľavé. Tarina stránka s otázkami a odpoveďami je silnou terapiou sama o sebe, vďaka Tarinej schopnosti nacítiť sa a trafiť správne odpovede doslova “po hlavičke“! Neskôr, po návrate na Slovensko som mala možnosť stretnúť Taru naživo a absolvovať jeden z jej jednodňových seminárov. Bola to riadna pecka! Tara je priama a úprimná, zároveň nežná a ľudská. Čo hovorí, prednáša je odžité a tieto osobné skúsenosti dávajú jej učeniu a terapii veľmi silný náboj. Vedenie a pokora, tak by som mohla v skratke zhrnúť Taru a jej eseniu. Ďakujem, že si a čo robíš.

Karolína Nováková

V časoch, keď som sa nevedela pohnúť z blúdneho kruhu, dostala som odporúčanie na Taru. Priznám sa, po “x” múdrych knižkách a sebarozvojových seminároch som už bola skeptická. Avšak. Rozhovory s Tarou mi skutočne pomohli naskočiť na svoju vlnu kvitnutia potenciálu a navyše v radosti, bez drámy. Tara má výnimočný dar dať do jednoduchosti a praktickosti také slová, ktoré človeka vedú k jeho vlastnému vedeniu a vlastnej múdrosti. Tak, aby už ďalej nemusel hľadať odpovede “tam vonku”. Pre mňa je Tara jednoznačne top terapeutka/sprievodkyňa, aké poznám. Je veľkou inšpiráciou a je jednou z mála ľudí, ktorí reálne žijú to, čo učia. Zároveň je poznat, že hovorí z vlastných odžitých skúseností a nie naučených informácií. A to výrazne odlišuje kvalitu jej práce v porovnaní a inými terapeutmi.