právě probíhá

Alchymistka

9měsíční program pro ženy

Rozhýbejte změny v nastavení svého života pojmenováním osobních traumat. Vytvořte si nové pole, které je v souladu s cestou vaší Duše.

„Naladím se na vaše potřeby dle vašeho sdílení a doprovodím vás laskavě k místům, která si vyžadují pozornost a péči.“

Co vás na tomto programu čeká?

Po dobu 9 měsíců můžete v kruhu maximálně 15 žen sdílet to, co potřebujete řešit. Buďto se vyskytne nějaké společné téma nebo otevřete svá individuální traumata.

Na osobních i onlinových setkáních vás povedu k uvolnění bloků a emocí. Průběžně vám poskytuji podporu a vedu vás k hlubšímu uvědomění souvislostí.

Jak program probíhá

 • každý týden se uvidíme celé dvě hodiny online
 • proběhne 6 celodenních setkání
 • kurz zahrnuje 3 individuální konzultace
 • můžete využít společný chat i FB skupinu pro sdílení svých zkušenosti a prožitků
 • získáte nahraný záznam jednotlivých setkání pro připomenutí vhledů a hlubší samostatnou práci s prožitky
 • přístup zdarma na 14-hodinový online kurz Osudový vztah
 • osobní parfém na míru
 • citlivý přístup v bezpečném intimním prostředí ženského kruhu

Témata, se kterými obvykle pracujeme

 • sebeláska, sebehodnota, sebevědomí,
 • práce s podvědomím, emocemi a s vlastním stínem,
 • práce s traumatem, léčení vnitřního dítěte,
 • vnitřní osoby v nás, základní archetypy,
 • vztahy rodinné a partnerské,
 • cesta ke kořenům, vnitřní stabilita
 • uplatnění, poslání a dary duše,
 • hojnost a prosperita,
 • práce se záměrem,
 • spojení s božským zdrojem, neduální vědomí.

Metodiky, které používám

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

 • Práce s tělem, traumatem a emocemi

  Zpracováváme témata, která potřebujete nahlédnout a transformovat na novou úroveň žití. Jde o to dostat svou pozornost do těla, kde je uloženo emoční zranění z dětství, naučit se bolest zpracovat a pomocí dechu trauma uvolnit.

 • Konstelační techniky

  Postavíte se do role aktérů dle tématu, které řešíte – vy jako vaše malé já, vy jako matka. Pochopíte okolnosti dějů, jejich příčiny a dokážete odpustit. Tento proces vás dostane do nové úrovně svobodného vědomí, ve které se přestanete identifikovat s rolí oběti.

 • Voice dialog

  Podpořím vás v propojení s různými aspekty vaší duše. Otevřeme prostor pro komunikaci s těmito částmi, čímž dochází k hlubšímu propojení s vědomím. Takto můžete integrovat své strachy a destruktivní vzorce chování se postupně transformují v pocity celistvosti s laskavějším přístupem k sobě sama i k ostatním bytostem.

 • Rebirthing

  Provedu vás dechovým cvičením, které vás spojí s vaší podstatou a umožní vám prožít emoce skryté v podvědomí. Tím proběhne ozdravný proces a vy budete připraveny opustit staré vzorce myšlení a prožívání a cítění.


 • Gestalt
  terapie

  Využívám dialogy, například mezi vámi a partnerem nebo rodičem. Skrze Gestalt terapii dokážete vnímat a přijímat své emoce a přistupovat k nim vědomě.

 • Přepis Limbického otisku

  Přepíšeme spolu pocity, které máte uložené hluboko ve svém těle z období od početí až do věku 6 let. Řízenou imaginací se budete moci znovu narodit a prožít své dětství tak, jak byste si přáli.

Během kurzu dochází k velkým vnitřním změnám. Většina žen opouští nefunkční vztahy nebo práci, která je pro ně zátěží. Společně vytváříme nové pole, které je v souladu s novým nastavením ženy.“
Tara

Kdy budou naše setkání probíhat

Záleží, jaké výzvy před vámi stojí. Zda potřebuje jednoduchý impuls ke změně, nebo si přejete k tématu opakovaně vracet a dopřát si více času na jeho zpracování.

KDE SE BUDEME SETKÁVAT

Praha

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

Přihláška do programu

Nové termíny zatím nejsou vypsány

Alchymistka

9měsíční program pro ženy
Objednejte si své místo. Cenu je třeba zaplatit předem jako rezervaci vašeho místa na worskhopu.

V ceně je zahrnuto:

 • lektorné
 • vegetariánská strava – plná penze*
 • nájem prostoru
 • ubytování
108 000 Kč

Seznamte se s pocity mých klientek
ze společné práce

  Od prvého príspevku, ktorý som u Tary čítala, som pocítila hlboké súznenie ako nikdy predtým. Každý workshop s ňou bol silne transofrmačný. V momente, keď Tara otvorila ročný kurz, vedela som, že tam musím byť. Aj keď som sa obávala online formy, veľmi rýchlo som si zažila silu poľa, ktoré Tara vytvorila a ktoré ma sprevádza na každom kroku počas tohto roku. Online stretnutia každý týždeň popretkávané ďalšími osobnými stretnutiami vytvára šnúru na seba nadväzujúcich procesov, ktoré ma menia na…
  Celý text

  Zuzka

  Tento rok se účastním 9 měsíčního cyklu Alchymistka pod vedením Tary Svobodové. Každý týden máme jedno 2 hodinové online setkání a jednou za čas celodenní prožitkové setkání, kde pracujeme například s konstelacemi, Tara nás opečovává soundhealingem, děláme dialogy s našimi vnitřními částmi, rebirthing dýchání atp. Už se blížíme ke konci a Tara chystá další běh a řeknu vám… JE TO SÍLA! Díky konzistentní společné práci v úzkém kruhu žen se dostáváme opravdu hluboko! Vznikají nová krásná přátelství, podporujeme se při…
  Celý text

  Monika K.

Kdo tě akcí provede

„Práce v kruhu je pro mě skvělým nástrojem, jak efektivně navyšovat energetickou kapacitu ve prospěch všech zúčastněných.“

Chcete se na něco zeptat?

Informovat o novém termínu

Zuzka

Od prvého príspevku, ktorý som u Tary čítala, som pocítila hlboké súznenie ako nikdy predtým. Každý workshop s ňou bol silne transofrmačný. V momente, keď Tara otvorila ročný kurz, vedela som, že tam musím byť. Aj keď som sa obávala online formy, veľmi rýchlo som si zažila silu poľa, ktoré Tara vytvorila a ktoré ma sprevádza na každom kroku počas tohto roku. Online stretnutia každý týždeň popretkávané ďalšími osobnými stretnutiami vytvára šnúru na seba nadväzujúcich procesov, ktoré ma menia na hlbokej úrovni. Keď sa ohliadnem spätne na tú zatiaľ 9-mesačnú cestu, je to neskutočne symbolické. Za ten čas som sa narodila niekoľkokrát a veľa toho vo mne zomrelo. Z obete, z “over-thinking” človeka sa stáva bytosť, ktorá začína spoznávať svoju sebahodnotu a rovnako hodnotu ľudí okolo mňa. Moje vzťahy sa preliečili, uvedomujem si jeden za druhým pokrivené vzorce, ktoré ma nevedome riadili v mojom živote. Dnes sa zobúdzam s radosťou a vzrušením, aké dobrodružstvá ma čakajú. Moje vzťahy sú úprimné, srdečné a hlboké. Emócie naďalej prichádzajú, rovnako aj bolesť, ale už nepadám do utrpenia. Stávam sa tvorkyňou svojho života, užívam si hojnosť a otváram sa prúdu Života tak, aby som mu nebránila v Jeho zámeroch so mnou. Veľké Ďakujem, Tari.

Monika K.

Tento rok se účastním 9 měsíčního cyklu Alchymistka pod vedením Tary Svobodové. Každý týden máme jedno 2 hodinové online setkání a jednou za čas celodenní prožitkové setkání, kde pracujeme například s konstelacemi, Tara nás opečovává soundhealingem, děláme dialogy s našimi vnitřními částmi, rebirthing dýchání atp. Už se blížíme ke konci a Tara chystá další běh a řeknu vám… JE TO SÍLA! Díky konzistentní společné práci v úzkém kruhu žen se dostáváme opravdu hluboko! Vznikají nová krásná přátelství, podporujeme se při velkých změnách a životních rozhodnutích. Já jsem například za dobu Alchymistky opustila partnerský vztah i pracovní roli, kde jsem se necítila naplněná, ale naopak frustrovaná a vyšťavená. A světe nediv se, díky (nejen) Tařinnému vedení se mi v životě objevil nový muž a nové pracovní příležitosti, které mnohem více ladí s tím, kým chci být a vím, že jsem na správné cestě. Bez podpory bych na to v ten čas asi neměla koule… Je to výzva postavit se a následně si ustát tak zásadní změny jako je změna práce nebo partnerství… a je těžký na to být sám. Já mám štěstí, že jsem na to sama nikdy nebyla. Mám vedle úžasných blízkých přítelkyň i skvělou průvodkyni (která už se také stává mojí přítelkyní :)), která mi neustále ukazuje můj potenciál a pomáhá mi v těžkých chvílích vidět světlo a jít si za ním. Jsem za Tebe, Tara Svobodová, neskutečně vděčná. Dámy, ráda bych vám všem, které vítáte změny k lepšímu ve svém životě a nechcete na to být samy, doporučila tento 9 měsíční transformační cyklus. Za 9 měsíců se stanete ženou, která se více zná, je odvážnější následovat své vedení a vítá transformaci svého života s lehkostí a důvěrou. Já s tou důvěrou ještě dost bojuju, ale už dokážu rozlišit, že je to stín ega, které panikaří, že by nemělo nad životem takovou vládu a kontrolu, na kterou je zvyklé.