již proběhlo

Žena a vztahy

Jednodenní workshop

Nahlédněte do svých niterných přesvědčení, která vám brání žít naplněné vztahy.

„Vztahy jsou vším, co ve svém životě ve skutečnosti máme. Vše začíná vztahem sama k sobě, vztahy mezi jednotlivými osobami v našem vnitřním světě, od vztahů, které nás v dětství formovaly, až po ty současné.“

Co vás na tomto workshopu čeká?

Podíváme se zvlášť i na téma partnerských vztahů, v čem ženy dělají nejčastější chyby, co jsou největší témata současnosti nebo jak najít toho správného partnera pro život.
 • Budeme pracovat s tělem, emocemi, s dechem v pohybu.
 • Podíváme se na svá niterná přesvědčení, která nám brání žít naplněné vztahy.
 • Tato přesvědčení přepíšeme pomocí introspektivní metody, založené na uvolnění dechu, vázaného na traumatizující emoce.
 • Bude prostor i na vaše individuální témata, která v podpůrném kruhu mohou dostat energii pro uvolnění a propuštění nezdravých forem na povrch vědomí a jejich transformaci.
Chci objednat místo na workshopu
„Naladím se na vaše potřeby dle vašeho sdílení a doprovodím vás laskavě k místům, která si vyžadují pozornost a péči.
Tara

Metodiky, které používám

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

 • Práce s tělem, traumatem a emocemi

  Zpracováváme témata, která potřebujete nahlédnout a transformovat na novou úroveň žití. Jde o to dostat svou pozornost do těla, kde je uloženo emoční zranění z dětství, naučit se bolest zpracovat a pomocí dechu trauma uvolnit.

 • Konstelační techniky

  Postavíte se do role aktérů dle tématu, které řešíte – vy jako vaše malé já, vy jako matka. Pochopíte okolnosti dějů, jejich příčiny a dokážete odpustit. Tento proces vás dostane do nové úrovně svobodného vědomí, ve které se přestanete identifikovat s rolí oběti.

 • Voice dialog

  Podpořím vás v propojení s různými aspekty vaší duše. Otevřeme prostor pro komunikaci s těmito částmi, čímž dochází k hlubšímu propojení s vědomím. Takto můžete integrovat své strachy a destruktivní vzorce chování se postupně transformují v pocity celistvosti s laskavějším přístupem k sobě sama i k ostatním bytostem.

 • Rebirthing

  Provedu vás dechovým cvičením, které vás spojí s vaší podstatou a umožní vám prožít emoce skryté v podvědomí. Tím proběhne ozdravný proces a vy budete připraveny opustit staré vzorce myšlení a prožívání a cítění.


 • Gestalt
  terapie

  Využívám dialogy, například mezi vámi a partnerem nebo rodičem. Skrze Gestalt terapii dokážete vnímat a přijímat své emoce a přistupovat k nim vědomě.

 • Přepis Limbického otisku

  Přepíšeme spolu pocity, které máte uložené hluboko ve svém těle z období od početí až do věku 6 let. Řízenou imaginací se budete moci znovu narodit a prožít své dětství tak, jak byste si přáli.

VEZMĚTE SI S SEBOU

Obecní úřad, Žítková

Karimatku, volné oblečení, deku na přikrytí, jídlo a láhev s vodou.

Přihláška na workshop

Nové termíny zatím nejsou vypsány

Žena a vztahy

Jednodenní workshop
Objednejte si své místo na workshopu. Cenu je třeba zaplatit předem jako rezervaci vašeho místa na workshopu.

V ceně je zahrnuto:

 • lektorné
 • vegetariánská strava – plná penze
 • nájem prostoru
3 000 Kč

Seznamte se s pocity mých klientek
ze společné práce

  Osobní setkání – soulad neskutečně jemných,čistých energií, které utvrdily, že já jsem taková a takových je nás víc. To poznání bylo šťastné a radostné, proto je pro mě důležité: tvoje cesta, myšlenky, tvoření … abych věděla jak to se mou usouzní, jak se neodchýlit od této cesty, kterou cítím srdcem.

  Eva K.

  Taru vnímám jako Bohyni, která objevuje život. Ten opravdový život, který je nám často skryt pod povrchem každodenního “obstarávání”. Moc se mi na ní líbí, že není “spirit-businessmanka”, která chce svou činností (jen) vydělávat. Její vhledy jsou hluboké, tak jako traumata, kterymi si, zdá se, prošla. A ze dna se odrazila a na povrchu nyní pro nás všechny svítí na cestu… Děkuji

  Marie S.

  Krásny dnik Tari, ďakujem veľmi pekne za možnosť absolvovať stretnutie s Tebou v Kralovej pri Senci, bol to môj prvý workshop s Tebou nešla som tam so žiadnym zámerom, otvorila som to vesmíru a nechala som to plynúť s tým, že príde ku mne to, čo ma po mojom ťažkom ročnom obdobi som si myslela, že už som ako tak a mnou to začalo neskutočne lomcovat, mala som vnútorný hurikán, všetko zvnútra nespracovane až som nechápala tu silu. Tvoje vedenie…
  Celý text

  Daniela L.

Kdo tě akcí provede

„Práce v kruhu je pro mě skvělým nástrojem, jak efektivně navyšovat energetickou kapacitu ve prospěch všech zúčastněných.“

Chcete se na něco zeptat?

Informovat o novém termínu

Daniela L.

Krásny dnik Tari, ďakujem veľmi pekne za možnosť absolvovať stretnutie s Tebou v Kralovej pri Senci, bol to môj prvý workshop s Tebou nešla som tam so žiadnym zámerom, otvorila som to vesmíru a nechala som to plynúť s tým, že príde ku mne to, čo ma po mojom ťažkom ročnom obdobi som si myslela, že už som ako tak a mnou to začalo neskutočne lomcovat, mala som vnútorný hurikán, všetko zvnútra nespracovane až som nechápala tu silu. Tvoje vedenie som neskutočne vďačná, ze som ustálená opak bol pravdou stačilo pár Tvojich viet začalo vychádzať na povrch mohla byt súčasťou stretnutia s Tebou Ďakujem Ti za to čo robíš S láskou Dadka