2.6. 2024

Setkání na Žítkové

Workshop vědomého BYTÍ

Srdečně vás zvu na společné setkání “vědomého BYTÍ”. Budeme se dotýkat zejména vašich vlastních témat, která přinese přítomný okamžik a vy si v bezpečném prostředí kruhu můžete dovolit projevit sami sebe přesně tak, jak potřebujete. 

 

„Dovolte si přetnout nezdravá rodová pouta a vymanit se ze zátěže programů mysli a emočního těla. .“

Co vás na tomto workshopu čeká?

Budete mít možnost pojmenovat, zvědomit a odevzdat programy a nastavení, které vám brání ve svobodném toku vaší přirozené esence a vyčistit traumata, která zatěžují po dlouhá staletí naše rody.
 • Můžete lépe porozumět svým obranným mechanismům, které jsou nezbytnou součástí naší osobnosti.
 • Naučíte se je využívat tak, aby vám byly ku prospěchu, nikoliv k manipulaci samé se sebou nebo s ostatními.
 • Podíváme se také na téma mužsko-ženských vztahů, vnitřního dítěte a práci s emocemi.
Chci objednat místo na workshopu

Metodiky, které používám

Mezi technikami jamuji tak, jak vás postupně načítám a jaké informace mi chodí. Dále využívám muzikoterapii, meditaci, pohyb a tanec. Hlavní roli vždy hraje bdělá pozornost a uvědomování si toho, jak naše myšlení a prožívání ovlivňuje tvorbu reality.

 • Práce s tělem, traumatem a emocemi

  Zpracováváme témata, která potřebujete nahlédnout a transformovat na novou úroveň žití. Jde o to dostat svou pozornost do těla, kde je uloženo emoční zranění z dětství, naučit se bolest zpracovat a pomocí dechu trauma uvolnit.

 • Konstelační techniky

  Postavíte se do role aktérů dle tématu, které řešíte – vy jako vaše malé já, vy jako matka. Pochopíte okolnosti dějů, jejich příčiny a dokážete odpustit. Tento proces vás dostane do nové úrovně svobodného vědomí, ve které se přestanete identifikovat s rolí oběti.

 • Voice dialog

  Podpořím vás v propojení s různými aspekty vaší duše. Otevřeme prostor pro komunikaci s těmito částmi, čímž dochází k hlubšímu propojení s vědomím. Takto můžete integrovat své strachy a destruktivní vzorce chování se postupně transformují v pocity celistvosti s laskavějším přístupem k sobě sama i k ostatním bytostem.

 • Rebirthing

  Provedu vás dechovým cvičením, které vás spojí s vaší podstatou a umožní vám prožít emoce skryté v podvědomí. Tím proběhne ozdravný proces a vy budete připraveny opustit staré vzorce myšlení a prožívání a cítění.


 • Gestalt
  terapie

  Využívám dialogy, například mezi vámi a partnerem nebo rodičem. Skrze Gestalt terapii dokážete vnímat a přijímat své emoce a přistupovat k nim vědomě.

 • Přepis Limbického otisku

  Přepíšeme spolu pocity, které máte uložené hluboko ve svém těle z období od početí až do věku 6 let. Řízenou imaginací se budete moci znovu narodit a prožít své dětství tak, jak byste si přáli.

VEZMĚTE SI S SEBOU

Obecní dům Žítková, Bílé Karpaty

Karimatku, volné oblečení, deku na přikrytí, jídlo a láhev s vodou.

Přihláška na workshop

Tento termín již je plně obsazen

Setkání na Žítkové

Workshop vědomého BYTÍ
2.6. 2024
Objednejte si své místo na workshopu. Cenu 500 Kč je třeba zaplatit předem jako rezervaci vašeho místa na workshopu.

V ceně je zahrnuto:

 • lektorné
 • nájem prostoru
3 000 Kč

Seznamte se s pocity mých klientek
ze společné práce

Kdo tě akcí provede

„Práce v kruhu je pro mě skvělým nástrojem, jak efektivně navyšovat energetickou kapacitu ve prospěch všech zúčastněných.“

Chcete se na něco zeptat?

Nahlásit se jako náhradník